وکیل ملکی

دعاوی ملکی امروزه یکی از پرتکرارترین دعاوی در دادگاه هاست. از آنجا که این دعاوی طیف وسیع و گسترده ای دارند نیاز است تا یک وکیل ملکی مجرب همراه و هم قدم تان در محاکم دعاوی باشد تا با راهنمایی ها و مشاوره هایش بتوانید بهترین نتیجه را از این محاکم دریافت کنید. بدیهی است که قوانین گسترده ای در زمینه ملک و املاک وجود دارد و اطلاع وکیل از همین قوانین باعث می شود که شما بتوانید نتیجه و حکم صادره را به نفع خود پایان دهید.
وکیل ملکی کیست؟
وکیل ملکی در دعاوی مختلفی از جمله قراردادهای پیش فروش، دعاوی مالک و مستاجر، سرقفلی، مطالبه اجرت المثل، حق کسب و پیشه، خلع ید و رفع تصرف از املاک و … به کارتان خواهد آمد و در این زمینه کمک های بسیاری به شما خواهد کرد. این وکیل کسی است که با دانش حقوقی و خدمات حقوقی بالای خود می تواند بهترین راه برای پرونده را شناخته و نوع دادخواست و شکایت و همچنین اقدامات قانونی را تشخیص دهد و از آنها در جهت کمک به موکلش استفاده نماید.

یک وکیل ملکی در حوزه های مختلفی که به ارتباط بین افراد و اموال غیر منقول مربوط می شود فعالیت دارد. و در این بین اگر دعاوی مختلفی در حوزه ملک و املاک شکل بگیرد می تواند وکالت پرونده را بر عهده گیرد. اموال غیر منقولی که از آن حرف میزنیم اموالی هستند که امکان جا به جایی در آنها وجود ندارد. این اموال شامل املاک و اراضی می شوند.

املاک و اراضی خود به دو دسته تقسیم می شوند که در املاک یکی املاک تجاری و دیگری املاک مسکونی و در اراضی نیز یکی مربوط به محدوده داخل شهر و دیگری مربوط به خارج از شهر است. هر گونه دعاوی مطرح شده در مواردی که ذکر کردیم در حوزه فعالیت یک وکیل ملکی است .و او می تواند پرونده هایی که مربوط به موارد گفته شده است را بر عهده بگیرد.
وکیل متخصص امور ملکی
مهمترین اصلی که باید در انتخاب وکیل امور ملکی تان در نظر بگیرید این است که این شخص از تجربه بسیاری در این زمینه بهره مند باشد. وجود یک وکیل با تجربه می تواند کمک زیادی به شما کند تا نتیجه را همانطور که میخواهید رقم بزنید. وکلای با تجربه با علم و تجربه ای که در طی سالیان سال علم اندوزی و حضور در دادگاه ها به دست آورده اند. به خوبی می توانند تا کوچکترین جزییات پرونده تان را مد نظر بیاورند. و از آن به نفع شما استفاده کنند.

دعاوی ملکی در سه دسته تقسم بندی می گردند.که عبارت هستنداز دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی ملکی کیفری و دعاوی ملکی ثبتی که اگر در هر کدام از این دعاوی کوچکترین اشتباهی صورت بگیرد.ممکن است هزینه ها و ضررهای زیادی برای فرد به همراه داشته باشد. در این موارد وجود تخصص یکی از مهمترین نکات پیشبرد پرونده است که وکیل ملکی این تخصص را داراست. و جلوی ضرر و زیان های ناشی از اشتباهات مختلف را برای صاحب پرونده یا همان موکل خود می گیرد.

بر اساس آمارهای رسمی که منتشر شده اند.پنجاه درصد از پرونده هایی که در محاکم دادگستری وجود دارند.مربوط به ملک و املاک هستند. این پرونده ها در ردیف پر هزینه ترین و وقت گیرترین پرونده ها قرار دارند. به همین جهت به یک وکیل کارکشته و متخصص نیازمندند. یک وکیل ملکی باتجربه می تواند کمک زیادی در رابطه با این پرونده های ملکی به شما نماید.

با توجه به اینکه وکیل ملکی تمام توجه و تمرکز خود را بر روی پرونده های مربوط به ملک و املاک گذاشته و پرونده هایی به غیر از این موارد را قبول نمی کند . یک گزینه عالی برای پرونده های حقوقی ملک و املاک است.
بهترین وکیل دعاوی ملکی
در دعاوی ملکی بحثی به نام ارتکاب جرم منتفی می باشد و فقط به این دلیل که به قوانین حقوقی در این زمینه رعایت نشده اتافق می افتند. دعاوی ملکی به مانند الزام کردن به تحویل ملک، خسارت تاخیر در انجام تعهد، الزام به تنظیم سند رسمی اجاره، ابطال سند رهنی و … همگی جزو مواردی هستند که ارتکاب جرم در آنها منتفی است. یک وکیل ملکی با توجه به قوانین حقوقی مولکل را همراهی می کند تا در این پرونده ها موفق شود.

دعاوی ملکی دارای اهمیت زیادی هستند. و در آنها هر گونه رای دادگاه می تواند سرنوشت ساز باشد. پس عقلانی است که هر دو طرفین برای بهتر پیش بردن پرونده از یک وکیل حقوقی کاربلد کمک بگیرند.

استعلام تصدیق سند مالکیت
استعلام تصدیق سند مالکیت

در بطن قانون سند نوشته ای تعریف گردیده است که در مقام و منزلت به اثبات رساندن موضوعی مورد استفاده قرار می گیرد. حال آن که چه در مقام دفاع قرار داشته باشد و چه در مقام و موقعیت دعوا! اسناد به دو حالت می باشن... (ادامه)

بهترین وکیل متخصص امور ملکی
بهترین وکیل متخصص امور ملکی

جالب است به این موضوع توجه داشته باشید، هم اکنون بیشترین و پرتکرار ترین دعاوی موجود در بطن محاکم رسیدگی کننده، دعاوی ملکی است. شاید بتوانیم علل افزایش این قبیل از دعاوی را در عدم بهره مندی از تخصص و ع... (ادامه)

صفحات شبکه های اجتماعی ما
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید تا از اخبار جدید و جزئیات خدمات ما مطلع شوید