وکیل کیفری

وکیل کیفری چیست؟ ویژگی وکیل کیفری چیست؟

وکیل شخصی است که وکالت می کند، به عنوان وکیل، وکیل دادگستری، وکیل قانونی، وکیل کانون، سردفتر حقوق مدنی، وکیل، مشاور، وکیل، مجری حقوقی. کار به عنوان وکیل شامل کاربرد عملی تئوری ها و دانش حقوقی انتزاعی برای حل مشکلات خاص فردی یا پیشبرد منافع کسانی است که وکلا را برای انجام خدمات حقوقی استخدام می کنند. نقش وکیل کیفری در حوزه های قضایی مختلف بسیار متفاوت است. در زیر به برخی از ویژگی وکیل کیفری خواهیم پرداخت.

وکیل کیفری

ویژگی وکیل کیفری:

1.توانایی نوشتن قوی

2.خلاقیت

3.قضاوت خوب

4.شک و تردید سالم

5.استقامت

توانایی نوشتن قوی:

یکی از ویژگی های مشخصی که همه وکلای موفق به اشتراک می گذارند، مهارت های نوشتن عالی است. فریب رویه های پر زرق و برقی را که همیشه در تلویزیون رایج است نخورید، اکثریت قریب به اتفاق وکلا زمان بیشتری را صرف نوشتن می کنند تا بحث های شفاهی. اگر می خواهید اکنون اقدامی انجام دهید که به شما کمک کند در آینده وکیل بهتری شوید، بر تقویت مهارت های نوشتاری خود تمرکز کنید. وکیلی که بتواند داستان قانع‌کننده‌ای را بیان کند که تمام حقایق و استدلال‌های مرتبط را در هم می‌پیچد، وکیلی است که برای مدت طولانی موفق خواهد بود.

خلاقیت

وقتی به شغل وکالت فکر می کنید، ممکن است خلاقیت اولین ویژگی ای نباشد که به ذهن شما خطور می کند. قانون صرفا یک علم نیست. یک هنر برای عمل قانونی موثر وجود دارد. به یاد داشته باشید، هر مشتری که یک وکیل با او سروکار دارد، مجموعه ای منحصر به فرد از اهداف، اهداف و نگرانی های خود را دارد. وکلای موفق می دانند که چگونه خلاقیت خود را متناسب با هر موقعیتی تنظیم کنند. به همه موارد باید با دید باز برخورد کرد.

قضاوت خوب

گاهی اوقات، وکلا ملزم به قضاوت هستند. هم برای خود و هم برای موکلان خود. به عنوان مثال، یک وکیل ممکن است تصمیم بگیرد که آیا یک ادعای کیفری اصلا ارزش پیگیری دارد یا خیر. از طرف دیگر، یک وکیل ممکن است عمیقا در مذاکرات حل و فصل مشارکت داشته باشد و موکل او ممکن است نظر آنها را در مورد یک معامله پیشنهادی بپرسد. وکیلی که قضاوت خوبی ندارد، وکیلی است که مدت زیادی در این زمینه دوام نخواهد آورد.

شک و تردید سالم

هر وکیل موفقی شک و تردید سالمی دارد. این بدان معنا نیست که شما باید یک فرد بدبین یا منفی باف باشید، اما به این معنی است که باید از این واقعیت آگاه باشید که آنچه به شما گفته می شود ممکن است بیانگر کامل داستان نباشد. بسیاری از وکلای باتجربه داستان هایی درباره اشتباهاتی دارند که در زمان شروع کارشان مرتکب شده اند. یک خطای رایج که تقریبا هر وکیل کیفری کارکشته حداقل یک بار مرتکب شده است، این است که شخص را بدون تأیید صحیح باور می کند. در بسیاری از موارد، موکلان و شاهدان جزئیات مهم را کنار می گذارند. در نتیجه، وکیل برای یک غافلگیری ناخوشایند در جاده آماده می شود. اگر چیزی «اشتباه» یا «خاموش» به نظر می‌رسد، آن‌ها برای تأیید اطلاعات وقت می‌گذارند.

استقامت

در نهایت، وکلای کیفری موفق می دانند چگونه استقامت کنند. وکالت می تواند یکی از پر ارزش ترین و پرمعنی ترین مشاغل موجود باشد، اما کار زیادی نیز دارد. همانطور که در مورد هر حرفه ای صادق است، موفقیت نیاز به تلاش دارد. روزهای سختی خواهد بود. ممکن است در برخورد با موکلی که بی جهت زندگی شما را سخت می کند، وکیل مخالفی که بی دلیل بی ادبی می کند، یا قاضی که در مورد یک موضوع کلیدی رویه ای به اشتباه حکم می کند، گیر کرده باشید. ممکن است به سادگی ناامید شوید زیرا آن روز صبح قهوه داغ را روی پیراهن خود ریخته اید. اتفاق می افتد. چیزی که وکلای موفق را از وکلای معمولی متمایز می‌کند این است که آنها می‌دانند چگونه در زمان‌های چالش‌برانگیز استقامت کنند تا به لحظات پربار و معناداری برسند که ارزش آن را دارد.

علی حاتمی راد وکیل اعاده دادرسی کیفری

ما در زمینه دعاوی کیفری سالیان زیادی است که فعالیت داریم و توانسته ایم پرونده ها را به نتیجه برسانیم. همانطور که در مقاله وکیل اعاده دادرسی کیفری گفته شد هر وکیلی توانایی اعاده دادرسی کیفری ندارد. شما باید قبل از اقدام به دادن وکالت به وکلا در مورد سوابق آنها پرس و جو کنید تا با اطمینان کامل تری پرونده خود را به آنها بسپارید.  اگر به دنبال وکیل اعاده دادرسی کیفری برای اعاده دادرسی پرونده خود هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با ما در ارتباط باشید. می توانید به صورت حضوری یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در مورد پرونده خود با ما مشورت نمایید. ما با سوابق درخشانی که در این زمینه داریم می توانیم بهترین نتیجه را برای شما محقق کنیم.

بنابراین شما با دانستن ویژگی وکیل کیفری می توانید با آگاهی بیشتری اقدام به انتخاب وکیل کیفری برای پرونده خود نمایید. علی حاتمی راد وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دارای تجربه و تخصص در این زمینه می باشد. راه های ارتباطی با علی حاتمی راد در پایین درج شده است.

وکیل متخصص در امور کیفری
وکیل متخصص در امور کیفری

وکیل کیفری به فردی گفته می شود که حوزه فعالیت او در زمینه امور کیفری باشد. و تسلط کافی بر جرایم و قانون مجازات اسلامی داشته باشد. شاکی و مجرم حق دارند که وکیل کیفری داشته باشند. اگرتوانایی گرفتن وکیل کیفری را ... (ادامه)

اعاده دادرسی تخصصی
اعاده دادرسی تخصصی

اعاده دادرسی چیست؟ منظور از اعاده دادرسی تخصصی چیست؟ در این مقاله قصد داریم شما را با اعاده دادرسی تخصصی آشنا کنیم. وکیل اعاده دادرسی تخصصی کیفری اعاده دادرسی کیفری یک نوع اعتراضی است که به حکم صادر شده صورت می گیرد. ... (ادامه)

هزینه‌ی دادرسی در دعوای خلع ید چگونه تعیین می‌شود؟
هزینه‌ی دادرسی در دعوای خلع ید چگونه تعیین می‌شود؟

آیا می‌دانستید در تمامی دعاوی منوط بر مال غیرمنقول و نیز خلع ید از اموال غیرمنقول به منظور تعیین هزینه‌ی دادرسی میبایست ارزش ملک بنابر ارزش منطقه‌ای املاک وفق کتابچه‌ی بهاء و ارزش منطقه‌ای که همه ساله به ... (ادامه)

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران
بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

جرم کلاهبرداری چیست؟ بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟کلاهبرداری از مهم ترین جرایم مالی بشمار می آید که هر ساله تعداد زیادی از پرونده های کیفری را به خود اختصاص می دهد.و از جرایم مرکب می شود و از آن... (ادامه)

بهترین وکیل دعاوی کیفری
بهترین وکیل دعاوی کیفری

بهترین وکیل دعاوی کیفری کیست؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی بهترین وکیل دعاوی کیفری بپردازیم.  وکیل دعاوی کیفری در امور کیفری بهتر است که از وکیل مجرب استفاده کرد. وکیل می تواند در صورت عدم حضور موک... (ادامه)

بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کیفری تهران کیست؟ ویژگی بهترین وکیل کیفری تهران چیست؟وکلا حقوقدانانی هستند که مشاغل تحت نظارت را انجام می دهند. وکیل کمک کننده عدالت است. او در فعالیت‌های خود در دادگاه‌های مختلف از منافع یک فرد کمک... (ادامه)

وکیل اعاده دادرسی کیفری
وکیل اعاده دادرسی کیفری

وکیل اعاده دادرسی کیفری کیست؟ اعاده دادرسی چیست؟ مراحل اعاده دادرسی چیست؟ چه کسی حق اعاده دادرسی را دارد؟ اینها سوالاتی است که قصد داریم در این مقاله به پاسخ آنها بپردازیم. اعاده دادرسی یکی از مراحل اعتر... (ادامه)

مشاوره با وکیل برای تنظیم قراراد
مشاوره با بهترین وکیل برای تنظیم قرارداد

اگر شما نیاز به مشاوره با وکیل برای تنظیم قراراد باشید نیاز است که قبل از هر اقدامی در مورد وکیل و تنظیم قرارداد با وکیل اطلاعاتی را کسب نمایید و سپس اقدام به این کار نمایید. برای تنظیم قرارداد بهتر اس... (ادامه)

صفحات شبکه های اجتماعی ما
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید تا از اخبار جدید و جزئیات خدمات ما مطلع شوید